تهدید و شکایت، پاسخ برخی مدیران به انتقاد رسانه‌ها

 

ه گزارش سراب نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر اکرمی در خطبه‌های نماز جمعه شهر  سراب که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه برخی مدیران به جای پاسخگویی در برابر انتقاد و مطالبه خبرنگاران و رسانه‌ها به تهدید و شکایت متوسل می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه قلم خبرنگاران باید به صحت و درستی مطالب بچرخد از مدیران خواست تا ارتباط بیشتری با مردم داشته باشند.

امام جمعه سراب به منطقه گردشگری شرشر سراب و حرف و حدیث‌های اخیر در فضای مجازی در مورد ممانعت از ورود مسافران غیر بومی اشاره کرد و گفت: برخی درصدد فراموشی و به حاشیه بردن مشکلات اصلی شهرستان با پررنگ کردن این موضوع هستند.

وی، به‌طور تلویحی از دستگاه متولی گردشگری انتقاد کرد و افزود: صرف نظر از این موضوع این نهادهای مرتبط چه تمهیداتی برای گردشگران ایجاد کردند تا مسافران در این منطقه فاقد زیرساخت‌های اولیه دچار مشکل نشوند.

امام جمعه سراب ابراز امیدواری کرد که در دولت جدید شاهد تغییر مدیران غیرمردمی و کم کار در شهرستان باشیم.

روابط عمومی

روابط عمومی شهرداری سراب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سنگ فرش کوچه لاله و پشت مسجد انجام می شود

جمعه 1 مرداد 1400
#خبر_روز 🔹بازدید محمدرضا علیپورآزاد شهردار سراب از پروژه های عمرانی در حال اجرا در سطح شهر 🔹شهردار سراب در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی در حال اجرا در سطح شهر از سنگ فرش کوچه های لاله و پشت مسجد جامع و کوچه برق و آبروگذاری و آسفالت کوچه اهرلو […]